Fájl:BSicon vCONTg.svg
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 744 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2010. április 29., 14:10 | 500 × 500 (744 bytes) | Tuvalkin | {{Information |Description=Doppelstrang ehem. (S)-Bahnhof {{en|1=icon for Category:Icons for railway descriptions}} |Source=*File:BSicon_vSTR.svg *File:BSicon_CONTg.svg |Date=2010-04-29 12:09 (UTC) |Author=*File:BSicon_vSTR.svg: [[U |
Fájlhasználat
Az alábbi lapok használják ezt a fájlt:
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: be.wikipedia.org
- Használata itt: cs.wikipedia.org
- Železniční trať Přerov–Bohumín
- Železniční trať Praha – České Budějovice
- Železniční trať Děčín – Oldřichov u Duchcova
- Železniční trať Oldřichov u Duchcova – Litvínov – Jirkov – Chomutov
- Železniční trať Chomutov–Cheb
- Železniční trať Suchdol nad Odrou – Budišov nad Budišovkou
- Železniční trať Přerov–Břeclav
- Železniční trať Hranice na Moravě – Púchov
- Železniční trať Břeclav–Kúty
- Železniční trať Brno – Havlíčkův Brod
- Železniční trať Čáslav–Močovice
- Železniční trať Oberoderwitz–Wilthen
- Használata itt: de.wikipedia.org
- Frankfurt (Main) Hauptbahnhof tief
- Benutzer:Chriztopf10/Obere Lahntalbahn • Rothaarbahn
- Benutzer:Chriztopf10/Scheldetalbahn
- Benutzer:Chriztopf10/Dietzhölztalbahn
- Benutzer:Chriztopf10/Marburger Kreisbahn
- Benutzer:Chriztopf10/Ohmtalbahn
- Benutzer:Chriztopf10/Aar-Salzböde-Bahn
- Benutzer:Chriztopf10/Bahnstrecke Warburg-Sarnau
- Benutzer:Chriztopf10/Wohratalbahn • Kellerwaldbahn
- Használata itt: el.wikipedia.org
- Használata itt: en.wikipedia.org
- Bristol Temple Meads railway station
- New York Penn Station
- Grand Central Terminal
- Sandy, Bedfordshire
- Tōyoko Line
- Wimbledon station
- Daegu Line
- Southall railway station
- East Croydon station
- Epping railway station, Sydney
- B (New York City Subway service)
- R (New York City Subway service)
- D (New York City Subway service)
- V (New York City Subway service)
- M (New York City Subway service)
- North Kent Line
- Catford loop line
- Sundridge Park railway station
- Bromley North railway station
- Slough railway station
- Hounslow railway station
- Senzan Line
- Cincinnati, New Orleans and Texas Pacific Railway
- Romford–Upminster line
- Hounslow Loop line
- Bankstown railway station
- Butetown branch line
A fájl globális használatának megtekintése